Приватизація земельних ділянок

Приватизація земельної ділянки – це процес оформлення, передачі у приватну власність земель із комунального чи державного володіння. На жаль, сьогодні багато громадян України не знають, що мають право отримати безкоштовно землю для свого користування, що гарантовано Конституцією та Земельним Кодексом України, зокрема 121 статтею. Ми допоможемо скористатися своїм правом.

Наша компанія гарантує кожному клієнту такі переваги, якщо замовити проведення приватизації землі у нас:

  • короткі терміни;
  • лояльна вартість на ринку;
  • гарантія результату;
  • персональний підхід.

Приватизація земель та її мета

Досвідчені та акредитовані спеціалісти надають послуги клієнтам, у яких різна мета проведення процедури, зокрема така:

  • оформити у законодавчому порядку будинок та землю, на якому він стоїть;
  • застосування законного права на отримання ділянки із державної, комунальної власності.

Звертаючись до нас, отримуєте професійні консультації; на початку співпраці фахівець окреслює усі нюанси процесу. Зокрема, спеціалісти допоможуть оформити ділянку з урахуванням її площі, подальшого цільового використання. Приватизувати земельну ділянку можна лише 1 раз, а завдяки нам спрощується процедура оформлення кожного виду ділянки, навіть усіх, що передбачені законодавством.

Ми працюємо з випадками приватизації земельної ділянки для ведення фермерського господарства, і додатково проконсультуємо, який пакет документів необхідно надати в державні органи у цьому випадку. До нас звертаються клієнти, які хочуть приватизувати ділянки, що вже перебувають в їх користуванні, але у подальшому на них будуть будуватися будинки, дачі.

Гарантуємо швидкий та грамотний підхід, або кожен громадянин зміг скористатися своїм правом отримати землю та оформити документи на неї. У подальшому вони дають право оформлювати договори купівлі-продажу, передавати майно у спадщину, в оренду, використовувати в якості кредитної застави.

Замовити приватизацію земельних ділянок