Технічний паспорт на багатоквартирний будинок

Технічний паспорт на багатоквартирний будинок отримують до того, як ввести житлову споруду в експлуатацію. Це завдання лягає на плечі будівельної організації чи безпосереднього власника нерухомості – фізичної чи юридичної особи. Ще декілька років тому документ видавало комунальне БТІ, але з часом функції, що на нього покладені, дозволили виконувати приватним компаніям. І ми є однією з тих фірм, що пропонує швидко, у рамках чинного законодавства, за доступною ціною та без бюрократичних складнощів отримати цей документ з мокрою печаткою.

Дані, які вносять у технічний паспорт багатоквартирного будинку

Перш за все, це загальна інформація про рік побудови, загальну площу з розподілом на житлову та нежитлову, поверховість, кількість квартир та технічних приміщень. Також вносять такі відомості:

  • поверхові плани, де зазначається площа;
  • схематичний план ділянки у масштабі;
  • призначення та опис усіх приміщень;
  • характеристика конструктивних елементів, таких як підлога, перегородки, стіни тощо;
  • аналіз інженерного обладнання – водопостачання, електрика, газовід, каналізація;
  • розподіл площі будинку.

Якщо багатоповерхівка була добудована новими приміщеннями, або були проведені додаткові будівельні роботи, тоді необхідно отримати обов’язково новий технічний паспорт. Він видається лише після проведення професійної інвентаризації та усіх замірів.

Що треба для початку процедури?

Звертаючи до наших досвідчених фахівців, отримуєте якісний, а головне швидкий сервіс. Для замовлення інвентаризації та оформлення технічного паспорту з мокрою печаткою спочатку оформлюється заява, а також подається пакет документів, у тому числі, що підтверджує право власності на об’єкт та землю.

Наші ціни є одними з найбільш лояльних у регіоні, формуються на основі загальної площі нерухомості, місця розташування, а оперативний та професійний підхід – визначальними критеріями. Ось чому будівельні компанії обирають саме нас.

Замовити техпаспорт на багатоквартирний будинок