Експертна оцінка автомобілів

Експертна оцінка автомобілів знадобиться як фізичним, так і юридичним особам, і на сьогодні є дуже популярною послугою. До неї звертаються, коли необхідно транспортний засіб поставити на бухгалтерський облік підприємства, передати в оренду, оформити договір купівлі-продажу, в судовому порядку визначити право власності, у тому числі, дольове. Також документи необхідні для оформлення автомобіля під заставу, пред’явити оцінку виконавчій службі.

Спеціалісти нашої компанії проводять оцінку у короткі терміни та підходять до цього максимально зважено та грамотно. Пропонуємо довірити сервіс з експертної оцінки як легкових, так і вантажних автомобілів акредитованим фахівцям, які мають суттєвий досвід роботи та зроблять все максимально швидко протягом 1–2 днів.

Як формується ціна?

Пропонуємо лояльну вартість на послуги, яка формується з урахуванням таких критеріїв:

  • легкове чи вантажне авто;
  • один чи багато транспортних засобів;
  • подальша інстанція надання документу – нотаріус, фізичні чи юридичні особи, суд. У випадку останнього вартість трохи вища.

Експертна оцінка автомобілів починається з написання заяви від замовника, а крім неї, необхідно подати такі документи:

  • копія свідоцтва реєстрації транспортних засобів;
  • копія паспорта замовника для фізичних осіб;
  • копія свідоцтва про смерть, заповіт у випадку оформлення спадщини;
  • інколи технічний паспорт, у випадках, коли оформлюється спеціальна техніка.

Фахівці компанії надають послуги одночасно і на постійній основі. У випадку останньої вартість може бути знижена, а співробітництво на пільгових умовах цікаве як великим підприємствам, так і представникам середнього бізнесу. Ми проконсультуємо вас на всіх етапах, а також надаємо додатковий сервіс з оцінки з інших об’єктів, інвентаризації за лояльними умовами.

Замовити експертну оцінку автомобілів