Введення в експлуатацію об’єкта нерухомості

Процес введення об’єкта в подальшу експлуатацію необхідно подолати кожному власнику нерухомості перед тим, як розпочати експлуатувати будівлю чи споруду. Саме наявність цієї документації дає право підключати до будівлі всі необхідні для життєдіяльності людини комунікацій: водопостачання, світло, опалення, каналізацію.

На нерухомість, яка ще офіційно не введена в експлуатацію, неможливо оформити документи щодо права власності. Подібне житло не продається, не дарується, не передається у спадщину. Також його не розглядають у якості застави при отриманні кредитів у банківських чи іпотечних установах.

Здати або ввести в експлуатацію нерухомість (будинок, гараж, багатоквартирний будинок, будівлю)

Будівництво нерухомості – це дуже непросте завдання, що вимагає і фізичної сили, і розумової роботи. Щоб заощадити нерви, час і фінанси, ми пропонуємо свої послуги. Наші досвідчені працівники допоможуть ввести в експлуатацію різні об’єкти – від прибудов до багатоповерхових споруд чи промислових приміщень підвищеного рівня складності.

Процедура введення нерухомості в експлуатацію необхідна для всіх будівель. При цьому, вона залежить від категорії складності об’єкта нерухомості. Законодавством України всі об’єкти будівництва, з урахуванням їх складності, розподіляються на різні категорії. Від категорії залежить, яку документацію необхідно зібрати власнику об’єкта нерухомості:

  • повідомлення про початок виконання будівельних робіт/ про зміну даних у повідомленні про початок виконання будівельних робіт;
  • будівельний паспорт на об’єкт нерухомого майна;
  • документи, що посвідчують право власності на земельну ділянку;
  • документи замовника/забудовника;
  • при введенні в експлуатацію будівель підвищеної категорії складності, до яких відносять великі, багатоквартирні будинки, розважальні, торгові, офісні центри, лікарні, необхідно отримати сертифікат відповідності.

Вартість послуг щодо введення в експлуатацію об’єктів

Встановлена вартість за надані нами послуги безпосередньо залежить від складності збудованого об’єкта нерухомості, який вводиться в експлуатацію, а також обсягів робіт,
виконаних нашими фахівцями. Ціни на послуги залежать від конкретного випадку, їх замовник може дізнатися, як в телефонному режимі, так і залишивши заявку на сайті. Наш клієнт гарантовано залишиться задоволеним рівнем співпраці з нами, адже всю паперову тяганину і вирішення інших, не менш важливих питань, ми беремо на себе. Професійність та компетентність нашого підприємства підтверджує не тільки величезна база постійних клієнтів, але і безліч позитивних відгуків від людей, що встигли протестувати якість наданих нами послуг.

Замовити введення в експлуатацію об’єкта нерухомості