Експертна оцінка машин та обладнання

Сертифікована компанія проводить експертну оцінку обладнання та машин, що перебувають у власності фізичної та юридичної особи. Ми пропонуємо оперативний сервіс, вартість та терміни реалізації якого формуються з урахуванням критеріїв:

  • кількість позицій на оцінку;
  • специфіка та складність обладнання;
  • місце його розташування.

Беручи до уваги клієнтоорієнтовані принципи, фахівці наперед прораховують, скільки за часом буде тривати оцінка та яка її фінальна вартість. Для зручності, надішліть перелік на нашу електронну скриньку та ми оперативно повідомимо вас, скільки необхідно часу для проведення якісної та повної експертної оцінки.

Які документи потрібні для початку процедури?

Перш за все, це детальний перелік обладнання, де вказано моделі, серії, рік випуску, а також початкова вартість кожної позиції та дата вводу в експлуатацію. Інколи пропонується описати технічний стан обладнання, а також надати технічну документацію. Обираючи співпрацю з нашою компанією, отримуєте послуги від фірми, яка має досвід роботи з
різними випадками, у тому числі, коли залишкова балансова вартість завищена. Досвід дозволяє працювати з великими підприємствами, а також бізнесменами-початківцями.

Для чого потрібна експертна оцінка обладнання та машин?

  • Для подальшого представлення техніки під заставу з метою отримання кредиту.
  • Укладання договору купівлі-продажу.
  • Передачі обладнання у дарування, спадщину, обмін.
  • Надання даних у суд для поділу майнових прав.

Все, що вам потрібно зробити, для початку процедури, зателефонувати нам і надати повний перелік обладнання. Ми оперативно проведено експертну оцінку, з’ясувавши об’єктивну вартість та оформимо готові документи з мокрою печаткою для подальшого пред’явлення у різноманітні інстанції.

Замовити експертну оцінку машин та обладнання