Поділ та об’єднання земельних ділянок

В законодавчій практиці поділ чи об’єднання земельних ділянок – популярний напрямок послуг, який дозволяє грамотно, швидко та у повній мірі оформити пакет документів на земельні ділянки як в місті, так і за його межами. Причини поділу чи об’єднання можуть бути різними – від господарських до інженерних.

Завдяки досвідченому та професійному підходу фахівців ви зможете вирішити це питання, а спеціалісти візьмуть на себе частину роботи:

  • технічні роботи;
  • підготовка пакету документів.

Наголосимо: поділ чи навпаки об’єднання – це власне рішення власників ділянок, тому дозвіл державних органів не потрібен. Якщо ж такі організації від вас вимагають його надати, то це пряме порушення закону і ми допоможемо захистити ваші права.

Компанія надає сервіс для фізичних та юридичних осіб-власників різних земельних ділянок, незалежно від їх стану, площі, місця розташування та цільового призначення. Підсумкова вартість є однією з найнижчих і формується на основі критеріїв:

  • площа;
  • терміни;
  • місце розташування.

Перелік необхідних документів

Для того, щоб розпочалася процедура оформлення, необхідно подати такий пакет документів:

  • копія паспорта та ІПН власників;
  • оформлена заява нотаріусом про наміри об’єднати чи розділити ділянку;
  • нотаріально завірені документи, що засвідчують право власності.

Завдяки професійному підходу, використання супутникового висококласного обладнання вдається швидко та чітко визначити координати. Завдяки його використанню у подальшому вдається виключити помилки у визначенні координат, зменшити ризик суперечностей з сусідами. Після оформлення технічної документації всі дані вносяться у Державний земельний кадастр та у подальшому на основі витягу з нього можуть оформлюватися інші документи.

Надаємо послуги особисто, або віддалено, консультуємо у режимі офлайн і онлайн, а для того, щоб отримати консультацію, варто зателефонувати нам, або написати на електронну пошту.

Замовити поділ та об’єднання земельних ділянок